• Betty Jungle
  • Lucy Polka Dots
  • Tilly Jeans
  • Billy Mint
  • Sally Tiger

Creatieve DressYourDoll workshops in september

25/08/2014

Lieve fans, het is weer zover, de eerste creatieve beurzen van het najaar komen eraan, en wij hebben weer heel wat verrassingen voor jullie!

  • DIY Fashion Fair van La Maison Victor

20 en 21 september 2014, Ethias Arena Hasselt

Tijdens het weekend van 20 en 21 september brengt La Maison Victor je de allereerste editie van de DIY Fashion Fair met tal van creatieve kraampjes, stap-voor-stapworkshops en boeiende lezingen. En DressYourDoll doet ook mee! Tijdens onze super-de-luxe creatieve naailes ben jij de modeontwerper, en wij helpen je om jouw eigen ontwerp te maken.

www.lamaisonvictor.com

  • Hobby & Creatief salon

Van 18 t/m 21 september 2014, Ethias Arena Hasselt
Stand 617

Het Hobby Creatief Salon, al 20 jaar op rij de grootste & meest toonaangevende beurs voor hobby & creatieve vrijetijdsbesteding van België, presenteert zowat alle creatieve trends onder één dak. Ontdek hier onze volledige collectie en volg een leuke workshop op onze stand!

www.hobbysalon.be

Tot dan!
Het DressYourDoll team